miras avukatı

Kullanım örnekleri

miras avukatı
probate attorney
icon arrow

probate

Part Of Speech: noun


Definition: The legal process of verifying the legality of a will.


Definition: A copy of a legally recognised and qualified will.


Definition: Proof

icon arrow

probate

Part Of Speech: verb


Definition: To establish the legality of (a will).

icon arrow

probate

Part Of Speech: noun


Definition: A court (tribunal) whose function is to administer estates (property of a decedent) and prove wills

icon arrow

attorney

Phonetic: "/əˈtɜː(ɹ)ni/"

Part Of Speech: noun


Definition: A lawyer; one who advises or represents others in legal matters as a profession.


Definition: (UK 19th century and earlier) One such who practised in the courts of the common law (cf solicitor, proctor).


Definition: (20th century and later, rare, usually pejorative) A solicitor.


Definition: (obsolete outside set phrases) An agent or representative authorized to act on someone else's behalf.


Definition: A title given to lawyers and notaries public, or those holders by profession who also do other jobs. Usually capitalized or abbreviated as Atty.

icon arrow

attorney

Phonetic: "/əˈtɜː(ɹ)ni/"

Part Of Speech: verb


Definition: To work as a legal attorney.


Definition: To provide with a legal attorney.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!