veille technologique

Kullanım örnekleri

veille technologique
technological watch
icon arrow

technological

Part Of Speech: adjective


Definition: Of, relating to, or involving technology, especially modern scientific technology.

icon arrow

watch

Phonetic: "/wɒt͡ʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A portable or wearable timepiece.

Example: More people today carry a watch on their wrists than in their pockets.


Definition: The act of guarding and observing someone or something.


Definition: A particular time period when guarding is kept.

Example: The second watch of the night began at midnight.


Definition: A person or group of people who guard.

Example: The watch stopped the travelers at the city gates.


Definition: The post or office of a watchman; also, the place where a watchman is posted, or where a guard is kept.


Definition: A group of sailors and officers aboard a ship or shore station with a common period of duty: starboard watch, port watch.


Definition: A period of time on duty, usually four hours in length; the officers and crew who tend the working of a vessel during the same watch. (FM 55–501).


Definition: The act of seeing, or viewing, for a period of time.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!