paro forzoso

Kullanım örnekleri

paro forzoso
lockout
icon arrow

lockout

Part Of Speech: noun


Definition: The opposite of a strike; a labor disruption where management refuses to allow workers into a plant to work even if they are willing.


Definition: The action of installing a lock to keep someone out of an area, such as eviction of a tenant by changing the lock.


Definition: (by extension) The exclusion of others from a certain place or situation.

Example: It's another front-row lockout for Mercedes on the starting grid of the Japanese Grand Prix.


Definition: A situation where the system is not responding to input.


Definition: A safety device designed to prevent touching a moving part when it is under operation.


Definition: The final portion of a weightlifting motion where all applicable limbs or joints are fully extended or "locked out".


Definition: An exercise meant to increase strength in the lockout portion of a lifting motion.

Example: 2016, Christian Thibaudeau, “Tip: For Bigger Triceps, Do Heavy Lockouts”, T-Nation.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.