papel aluminio

Kullanım örnekleri

papel aluminio
aluminium foil
icon arrow

aluminium

Part Of Speech: noun


Definition: A light, silvery metal extracted from bauxite, and a chemical element (symbol Al) with an atomic number of 13.


Definition: A single atom of this element.


Definition: Aircraft or other machinery made partially or wholly of aluminium.

icon arrow

foil

Phonetic: "/fɔɪl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A very thin sheet of metal.


Definition: Thin aluminium/aluminum (or, formerly, tin) used for wrapping food.

Example: wrap the sandwich up in foil


Definition: A thin layer of metal put between a jewel and its setting to make it seem more brilliant.


Definition: (authorship) In literature, theatre/theater, etc., a character who helps emphasize the traits of the main character and who usually acts as an opponent or antagonist.


Definition: Anything that acts by contrast to emphasise the characteristics of something.


Definition: A very thin sword with a blunted (or foiled) tip


Definition: A thin, transparent plastic material on which marks are made and projected for the purposes of presentation. See transparency.


Definition: A stylized flower or leaf.


Definition: A hydrofoil.


Definition: An aerofoil/airfoil.

icon arrow

foil

Phonetic: "/fɔɪl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To cover or wrap with foil.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!