memnun oldum

Kullanım örnekleri

memnun oldum
enchanted [dated]
icon arrow

enchanted

Phonetic: "/ɛnˈt͡ʃɑːntɪd/"

Part Of Speech: verb


Definition: To attract and delight, to charm.


Definition: To cast a spell upon (often one that attracts or charms).


Definition: To magically enhance or degrade an item.

icon arrow

enchanted

Phonetic: "/ɛnˈt͡ʃɑːntɪd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Charmed, delighted, enraptured.


Definition: Under the influence of enchantment.

icon arrow

enchanted

Phonetic: "/ɛnˈt͡ʃɑːntɪd/"

Part Of Speech: interjection


Definition: A greeting used when introduced to someone for the first time, especially by a man when introduced to a woman.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.