küçük göz

Kullanım örnekleri

küçük göz
eyelet
icon arrow

eyelet

Phonetic: "/ˈaɪ.lət/"

Part Of Speech: noun


Definition: An object that consists of a rim and small hole or perforation to receive a cord or fastener, as in garments, sails, etc. An eyelet may reinforce a hole.

Example: Push the aglet of the shoelace through each of the eyelets, one at a time.


Definition: A shaped metal embellishment containing a hole, used in scrapbook. Eyelets are typically set by punching a hole in the page, placing the smooth side of the eyelet on a table, positioning the paper over protruding edge and curling the edge down using a hammer and eyelet setter.


Definition: Cotton fabric with small holes.


Definition: The contact tip of the base of a light bulb.


Definition: A peephole.


Definition: A little eye.

icon arrow

eyelet

Phonetic: "/ˈaɪ.lət/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make eyelets in.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!